چلسی vs منچستر سیتی پیش بینی

manchester-city-vs-chelsea-fc
bybetco-ads betoji-ads

چلسی vs منچستر سیتی پیش بینی برای شنبه شب لیگ برتر کراوات در استمفورد بریج. چلسی امید به گزاف گویی خود را از اواسط هفته ناامیدی زمانی که آنها میزبان منچستر سیتی در لیگ برتر است. در ادامه برای همه ما پیش بینی و شرط بندی راهنمایی.

چلسی خود را دیدم در حال حاضر باریک امید لغو لیگ برتر جایزه در Maurizio Sarri اول فصل در شارژ همه اما لغزش به دور از آنها را در اواسط هفته. آنها از دست 2-1 در برابر گرگ طرف که نگاه به شدت از فرم حذف آنها را به 4 موقعیت و قرار دادن عظیم 10 نقطه خلیج فارس بین آنها و بالای جدول است.

بلوز قطعا دیده می شود نتایج خود را در بغداد در هفته های اخیر است. آنها موفق به کسب تنها 1 از گذشته خود 4 لیگ برتر مسابقات دست در ناامید کننده مد در برابر اسپرز و گرگ و تنها مدیریت به یک نقطه در خانه مقابل اورتون.

در واقع علائم خطر آغاز شده در حالی که پشت در حال حاضر. چلسی با وجود طولانی شکست نخورده اجرا در شروع مبارزات انتخاباتی تنها در واقع برنده 4 از خود گذشته 10 لیگ و همه کسانی که در پیروزی آمد و دو طرف در حال حاضر فرو رفته در پایین 6 جدول.

مسلما چلسی هنوز شکست نخورده در Stamford Bridge, اما آنها نه رو یک طرف کاملا در سطح منچستر سیتی نشده است. شهروندان شد داغ مورد علاقه های شما برای حفظ خود در لیگ برتر جام در این فصل و آنها در حال نشان دادن فقط به همین دلیل در حال حاضر.

پپ گواردیولا را در کنار ضرب و شتم واتفورد 2-1 در محل اقامت خلیفه جاده در اواسط هفته به گسترش خود شکست نخورده شروع به لیگ برتر فصل. آنها موفق به کسب 13 از 15 لیگ مسابقات تا کنون و نمایندگی ها 2 نقطه سرب بیش از لیورپول پشت سر آنها.

که پیروزی در برابر واتفورد ساخته شده آن را 7 بر گزاف گویی در لیگ و آنها را به ثمر رساند مسخره 24 گل در این فرآیند است. آنها به طور متوسط 3 گل در هر بازی لیگ در این فصل در حالی که اذعان فقط 7 بار تا چلسی را یک کار بزرگ را در دست خود را اگر آنها می خواهند به بازگشت به راه برنده.

با توجه به بازدیدکنندگان فوق العاده خوب فرم در حال حاضر همراه با پرسپولیس شیب قابل توجهی در سطح عملکرد ما فکر می کنیم پشتوانه یک منچستر سیتی پیروزی در اینجا به نظر می رسد بهترین گزینه است. این مورد تقویت شده توسط این واقعیت است که منچستر سیتی برنده خود گذشته 3 دیدار با چلسی و موفق به کسب 2 از خود گذشته 3 بازی های لیگ در Stamford Bridge, بنابراین ما در حال حمایت است که در کنار 2-1 درست نمره پیش بینی.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *