وست برومویچ آلبیون در مقابل Brentford پیش بینی

wba-brentford
bybetco-ads betoji-ads

West Brom مقابل Brentford پیش بینی برای روز دوشنبه مسابقات قهرمانی ثابت در Hawthorns. می تواند Baggies نگه داشتن خود را در دست زدن به دور از رهبران لیگ است ؟ ادامه مطلب زیر را برای ما رایگان راهنمایی و پیش بینی.

پس از اکتبر تصویری بر روی صفحه رادار, West Brom بودند در معرض خطر سقوط در عنوان مسابقه هر چند با سه برد در سه بازی گذشته خود را دارن مور مردان باید منعکس حق بازگشت به مشاجره. خود حمله فوتبال در ادامه به پرداخت سود سهام هم از نظر امتیاز و اهداف. با حرکت پیوسته ساختمان روز دوشنبه میزبان باید خود را علاقه داشتن به دریافت بهتر از یک Brentford طرف است که به ظاهر در حال کاهش است.

آن را آسان برای West Brom را بریزید تحت وزن از انتظار در این فصل پس از همه مقدار زیادی از تنزل تیم شکست خورده اند به هر نقطه در نزدیکی ارتقاء در مبارزات انتخاباتی به طور مستقیم پس از حذف از پرواز بالا اما Baggies گیر کرده به وظیفه خود را به خوبی و در حال حاضر ساخت عالی مشت از به چالش کشیدن برای یکی از دو لکه.

های اخیر اجراهای قوی بوده است به طوری دارن مور مردان باید برای آمدن به این بازی با اعتماد به نفس به خصوص از آنجایی که آنها مورد علاقه بازی در مقابل طرفداران خود در این فصل است. در Hawthorns West Brom باید برنده شش نفر از نه در این دیدار که در آنها بازی کردم مثبت بوده است; آنها رو در جلو پا شده اند بسیار خلاق پیدا کرده اند و خالص با چشمگیر نظم. نه صفحه اصلی بازی را به همراه داشت متناوب 26 اهداف Baggies که هستید نیز به طور متوسط یک چشم باز 2.44 انتظار می رود اهداف خود به خود پچ.

Brentford نیز خوب طرف یک طرف که دوست دارد به بازی فوتبال حمله و یک طرف که اغلب به عنوان یک نتیجه. اما زنبورها به تلاش برای قرار دادن بهترین خود را پا به جلو از اواخر. دوشنبه بازدید کنندگان از دست داده اند و هر یک از خود گذشته سه بازی لیگ و در هر یک از این بازی های دفاعی خود را محدودیت ها باید به خوبی و واقعا در معرض شده است.

به عنوان خوب به عنوان Brentford می تواند به جلو رفتن آنها تلاش کرده ام به رفتن در جاده ها در زمان در حالی که خود را به طور کلی دفاعی تلاش ها در هنگام بازی دور از همینطور نوه ها از خانه نیست دقیقا نشان می دهد که آنها را از آنچه در آن طول می کشد برای مقابله با وست بروم رو به جلو خط است که می تواند بسیار مسحور کننده است. زنبورها را نگه داشته و یک ورق تمیز در هیچ یک از آنها نه دور بازی در این فصل در حالی که آنها در حال دادن تا 1.6 انتظار می رود اهداف به طور متوسط. این واقعیت که آنها به طور متوسط فقط 1.36 در انتهای دیگر دقیقا نمی به خوبی جواب هر دو است.

در برابر حیوانی زخمی این یک فرصت بزرگ برای West Brom به نگه داشتن در حال حرکت در مسیر درست و در همه صداقت آنها نگاه خوب در قیمت ها. خود به خود پچ جایی که آنها واقعا باید خفه تیم در زمان و جایی که آنها باید به طور متوسط انتظار می رود تفاضل گل +1.33 برابر یک تیم مهمان که می بالد به طور متوسط انتظار می رود تفاوت هدف از -0.24 در جاده Baggies در حال حمایت به انجام کسب و کار.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *