آرسنال مقابل تاتنهام پیش بینی

arsenal-tottenham-betting
bybetco-ads betoji-ads

آرسنال مقابل تاتنهام پیش بینی برای روز یکشنبه لیگ برتر دربی در امارات. دو فرم دو طرف در لیگ برتر دیدار در روز یکشنبه به عنوان تاتنهام سر یک فاصله کوتاه در سراسر لندن به چهره خود را با رقبای تلخ آرسنال. در ادامه برای همه ما پیش بینی و شرط بندی راهنمایی.

bybetco-min

یکشنبه در شکل دادن به یک فوق العاده بعد از ظهر از لیگ برتر فوتبال و یکی از رویدادهای مهم است که در دربی شمال لندن بین مصاف آرسنال و تاتنهام در امارات. این دستگاه ها همیشه به معنی مقدار زیادی به بازیکنان و طرفداران اما با هر دو طرف در یک طلسم فوق العاده, فرم, نتیجه این کراوات می تواند ثابت کند بسیار مهم است.

آرسنال همه به جز پیچیده کردن نقطه بالا در لیگ اروپا در اواسط هفته با یک چکش از Vorskla ترک آنها نیاز به فقط یک نقطه از بازی گروه نهایی خود را در برابر Qarabag بعد از آن در ماه دسامبر. تاتنهام در لیگ آینده به نظر می رسد کمی با وجود پیروزی بر اینتر میلان در, ترک آنها نیاز به واقع چیزی از اردوگاه ورزشگاه اگر آنها می خواهند برای صعود به مرحله حذفی.

این چشم انداز ممکن است کاملا در تضاد است اما اخیر خود عملکرد نشان می دهد 2 طرف در شکل فوق العاده در حال حاضر. آرسنال از دست رفته نیست در هر مسابقه از لیگ برتر بازی هفته و 2 شکست به چلسی و آنها موفق به کسب 8 از 11 بازی لیگ پس از. این تحت فشار قرار دادند تا آنها را به 5 در این جدول اگر چه سه نفر از تساوی به تازگی به این معنی که برخی از 8 امتیاز در رده های بالای نقطه.

اسپرز در ضمن به این بازی آمده در پشت 6 مطابقت با پیروزی در تمام مسابقات و حتی موفق 3-1 پیروزی بر چلسی در آخر هفته گذشته. آنها را از دست داده اند 3 بار در لیگ برتر تا کنون, اما تنها 1 آن آمده است در گذشته 8 بازی. همه از دیگر 7 گردش در این دوره به پایان رسید در پیروزی.

هر دو تیم ممکن است در استثنایی, فرم, اما وجود دارد برخی از نگرانی ها در مورد توانایی های دفاعی خود را. آرسنال موفق به نگه داشتن فقط 2 کلین شیت در لیگ تمام فصل اسپرز’ شمارش از 5 shutouts است که به سختی شکستن رکورد ،

در انتهای دیگر زمین همه چیز نگاه بسیار بهتر برای آرسنال و تاتنهام. هر دو تیم را به ثمر رساند در تمام اما یک بازی لیگ برتر این فصل را به ثمر رساند 51 اهداف بین آنها است. همراه با دفاعی خود را سستی این می تواند نشانه ای از سرگرم کننده بازی روز یکشنبه است.

در واقع آرسنال دیده می شود به طور متوسط از 3.38 اهداف در هر بازی در این فصل و 8 از این گردش باید به پایان رسید با حداقل 3 گل در حال به ثمر رساند. تاتنهام نیز دیده می شود 3 گل در 8 بازی به طور متوسط 2.6 اهداف در هر بازی و در مجموع. هر دو تیم نیز یافت خالص در 6 گذشته 9 جلسات بین این شمال لندن بنابراین ما پشتوانه بیش از 2.5 اهداف و هر دو تیم به امتیاز اینجا.

4 از آخرین 8 لیگ برتر جلسات بین آرسنال و تاتنهام به پایان رسید به عنوان stalemates بیش از حد, بنابراین 2-2 قرعه کشی به نظر می رسد گزینه خوبی برای ما درست نمره پیش بینی. تا آنجا که خواهد شد که این اهداف می رود هری کین یک انتخاب عالی برای پیدا کردن net. انگلستان ستاره گل در 6 بازی از 7 لیگ برتر جلسات با آرسنال و مشبک 5 از 7 لیگ اهداف این فصل دور از خانه, بنابراین ما می خواهم نگاه او را به عنوان ما در هر زمان گلزن پیش بینی.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *