آتالانتا مقابل ناپولی پیش بینی شرط بندی نکات

atalanta-napoli
bybetco-ads betoji-ads

آتالانتا مقابل ناپولی پیش بینی برای روز دوشنبه Serie ثابت در ورزشگاه Atleti Azzurri d’italia. پس از شکست ناامید کننده آخرین زمان میزبان خواهد بود و امیدوار به گزاف گویی در حالی که بازدید کنندگان نیاز به حفظ برنده خود را اجرا کنید اگر آنها برای جلوگیری از چپ و حتی بیشتر پشت در عنوان مسابقه. ادامه مطلب زیر را برای ما رایگان راهنمایی و پیش بینی.

چیز خوبی شد برای آتالانتا رفت به آخر هفته گذشته را در بازی با آمپولی در چهار بازی برنده خط خط اگر آنها قادر به گسترش آن و یا حتی شکست نخورده باقی می ماند در توسکانی. از دست داشتن در سفر خود آخرین زمان Gian Piero Gasperini مردان خواهد بود خوشحال به پشت در خانه جمعیت.

پس از 4-1 خرمن کوبی از اینتر میلان در آخر هفته گذشته را از دست دادن دور در برابر آمپولی چیزی بود که از آمدن به پایین برای آتالانتا هر چند این یک merited شکست. Gasperini مردان می تواند بدون شکایت به عنوان آنها بیش از حد سخاوتمندانه در پشت دادن دور سه گل و عظیم 2.9 انتظار می رود اهداف است. اگر آنها دفاع خواهم که در برابر ناپولی, پس از آن این بازی خواهد بود بیش از مدتها قبل از سوت پایان.

خوشبختانه آتالانتا بازی کرده اند و در خود پچ در جریان مبارزات انتخاباتی. در واقع می گویند که آنها به خوبی در کتمان حقیقت است. نتایج در ورزشگاه Atleti Azzurri d’italia نیست همیشه کامل بوده است – آتالانتا را از دست داده اند دو نفر از آنها شش بازی در مقابل یک خانه جمعیت – اما آنها تحت تاثیر قرار گرفته از یک نقطه نظر عملکرد با به ثمر رساندن 11 گل, اذعان فقط سه در حالی که آنها به طور متوسط انتظار می رود تفاضل گل +2.25 است چشم نواز برای دلایل درست.

ناپولی بازی کرده اند به خوبی در سفر خود در این فصل را برنده چهار نفر از شش نفر در جاده ها هر چند آنها شده ام دور از معصوم است. در موارد محدودیت های کارلو آنچلوتی مردان باید قطعا در معرض شده به خصوص از یک نقطه دفاعی است. هر دو یوونتوس و سامپدوریا موفق به گرفتن واقعا در ناپولی را پشت خط در حالی که جنوا لاتزیو و تورینو همه موفق به پیدا کردن شبکه بیش از حد. فقط یک دور پاک کردن ورق های پیش رو بسیار مفید آتالانتا خط مقدم نیست و دقیقا به خوبی جواب.

به طور طبیعی, دوشنبه کنندگان خود را احساس حضور در فینال سوم در هنگام بازی در جاده ها است. آنها بریده شده و در همه آنها به جز یکی از آنها شش سفر مسابقات به ثمر رساند و در مجموع 11 گل در حالی که آنها به طور متوسط بسیار مربوطه 1.76 انتظار می رود اهداف است.

در قیمت ها به وجود دو شرط است که ایستادگی کردن. اولین بار, ‘آتلانتا به نمره بیش از 1.5 اهداف’ سخت به چشم پوشی با توجه به داده ها. میزبان جمع شده اند سوم بیشتر انتظار گل در سری A در این فصل در حالی که آنها نگاه بسیار تیز از یک خلاقیت نقطه نظر در صفحه اصلی در حالی که ناپولی را نسبتا سبک باز باید تنها کمک میزبان.

ثانیا پشتوانه میزبان در ‘قرعه کشی بدون شرط’ بازار باعث می شود مقدار زیادی از درخواست تجدید نظر در آنچه به نظر می رسد سخاوتمندانه شانس. خود به خود پچ نه تنها آتالانتا تحت تاثیر قرار, اما آنها داده اید بسیار کمی دور است. حتی در برابر طرف مفید مانند اینتر و پارما هر دو آنها در حال حاضر در بالا شش روز دوشنبه میزبان اذعان چند احتمال است.

همه چیز در نظر گرفته, با مقدار زیادی به نفع خود در خاک خانه, حمایت از میزبان به لذت بردن از یک پربار شب برابر Neapolitans.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *